• גיוס
  גיוס

  גיוס עובדים זו משימה הנוגעת לכל המחלקות ואף לכל עובדי הארגון. מנהלי משאבי אנוש מתמודדים עם השינויים בשוק העבודה וצריכים להתאים את עצמם כל העת לתמורות והחידושים בתחום.

  האקדמיה כאן למענכם כדי לתת רעיונות, המלצות וחידושים בתחום גיוס העובדים וללוות אתכם בתכנים מקצועיים שיעשירו ויקלו את עבודתכם

  קרא עוד
 • הערכת עובדים
  הערכת עובדים

  היום כל ארגון יודע שכדי לשמור על העובדים, לקדם תהליכים, לייעל את העבודה ולהיות בתנועה מתמדת של חדשנות והתקדמות, צריך לשמוע את העובדים, להעריך אותם ולתת מקום לתחושות והקולות מהשטח. בדיוק בשביל זה נוצר הליך הערכת עובדים- מוסדר ועקבי המראה את המגמות, השיפורים, ובכלל באיזה כיוון הארגון צועד.
  האקדמיה פותחת לכם דלת לעולם הערכת העובדים שצובר תאוצה ונותנת כלים, מידע ותכנים שיקפיצו את העובדים והעסק שלכם.

  קרא עוד
 • שעוני נוכחות
  שעוני נוכחות

  איזה שעון מתאים לעסק? כמה סוגי שעונים קיימים ואיך מסנכרנים בין כולם?
  אנו שמחים לשתף אתכם בכל הידע שצברנו ב30 השנים האחרונות בתחום נוכחות עובדים ושעוני נוכחות. בואו לגלות עולם חדש של שעוני נוכחות. מה הכי מתאים לעסק שלכם ואיך מנהלים את כולם בדיוק המירבי.

  קרא עוד
 • ניהול נוכחות
  ניהול נוכחות

  בכל עסק המורכב ממספר עובדים, גדול וקטן כאחד, מתמודדים עם אתגרי ניהול נוכחות העובדים. ניהול נוכחות העובדים יכול להיות פשוט וקל אם בידכם הטכנולוגיות הנכונות שיקלו את העבודה.
  האקדמיה משתפת אתכם בניסיון של מעל 30 שנה בתחום ניהול הנוכחות. איך עושים את זה נכון? איזה טכנולוגיה הכי מתאימה לעסק שלכם? איך מייעלים את מערכת הנוכחות ומקלים על העבודה?

  בואו ללמוד, להחכים ולגלות עולם חדש של נוכחות מדויקת ויעילה.

  קרא עוד
 • שימור עובדים וטאלנטים
  שימור עובדים וטאלנטים

  בעולם העבודה החדש העובדים כבר לא חוששים לחפש את מקום העבודה המושלם והמתאים בדיוק להם. במיוחד כשמדובר על ה"כוכבים" בארגון, כל רגע יכולה להגיע הצעה מפתה יותר, תפקיד גדול יותר, ותנאים טובים יותר.
  האקדמיה כאן בשבילכם מנהלי משאבי אנוש כדי לעזור בהתמודדות היומיומית עם השאלות: איך לשמור על העובדים שלך? איך לדאוג שהטאלנטים בארגון לא יפזלו החוצה ואיך להפוך את הארגון למקום שבו העובדים מרגישים ורוצים להישאר ולהיות נאמנים עד הסוף.

   

  קרא עוד
 • שכר ותגמול
  שכר ותגמול

  שכר ותגמול העובדים קשורים באופן ישיר להצלחת הארגון והתפתחותו. כידוע, בנושא רגיש וחשוב זה ישנם כללים וחוקים רבים המשפיעים על המעסיק והעובד ומשמעותיים ביותר לניהול תקין של הארגון.

  קרא עוד
 • מיתוג מעסיק
  מיתוג מעסיק

  כל מעסיק רוצה שהעובדים שלו יהיו מרוצים וישמחו להגיע בכל בוקר לעבודה. כל מעסיק רוצה שיגידו על העסק שלו שזה מקום טוב לעבוד בו, שמחפשי עבודה יחזרו אחריו וירצו להיות חלק מסיפור ההצלחה. לכל זאת נועד מיתוג מעסיק- איך העובדים שלך ועובדים פוטנציאליים תופסים את העסק שלך והאם הם רוצים להיות שייכים לצוות  העובדים שלך.
  תהליך מיתוג מעסיק הינו תהליך מורכב המצריך חשיבה ותכנון של מספר גורמים בחברה- שיווק, יחסי ציבור, משאבי אנוש והנהלה בכירה. האקדמיה מציגה בפניכם טיפים ורעיונות לקידום התהליך ויצירת שפת מעסיק שתדבר את העסק שלכם ותמצב אתכם כמובילים בתחום ההעסקה.

   

  קרא עוד
 • רווחה וחווית עובד
  רווחה וחווית עובד

  היום כבר כולם מבינים שעובד מרוצה ושמח= עובד פרודוקטיבי שמשקיע ונותן מעצמו לארגון.
  חלק חשוב מתפקידי משאבי האנוש הוא דאגה לרווחת העובד ויצירת חוויות משותפות בין עובדי הארגון.
  החכמה היא ליצור תוכנית המתכתבת עם ערכי הארגון ולהנחילם בקרב העובדים על ידי הווי וחוויות.

  כאשר העובדים מרוצים אין ספק שעבודתם נעשית מתוך רצון להיטיב לארגון ולהיות חלק פעיל מהתפתחותו.

  האקדמיה פותחת בפניכם צוהר לעולם הרווחה על ידי רעיונות, טיפים, ומגוון אפשרויות שתוכלו להעצים את העובדים שלכם ולחבר אותם לארגון בדרך נעימה וטובה.

  קרא עוד
 • ניהול עובדים
  ניהול עובדים

  העובדים, הם הכוח החשוב ביותר בארגון. כדי לשמור על מוטיבציה גבוה, יחסים טובים בין הצוותים ואווירת עבודה נעימה, צריך לדעת איך לנהל אותם בדרך הנכונה ביותר. האקדמיה למשאבי האנוש, נותנת לכם כלים לניהול עובדים, דרכי התמודדות עם מצבים שונים וטיפים שיעזרו לכם להנהיג את העובדים שלכם בצורה הנכונה להתפתחות העסק.

  קרא עוד
 • תרבות ארגונית
  תרבות ארגונית

  מה הזהות של העסק שלכם? איזה ערכים מנחים אתכם? מה החלומות הגדולים, היעדים והמטרות אליהם אתם מתקדמים? על פי איזה נהלים מתבצעת העבודה? כל זאת מאוגד בתרבות הארגונית שלכם, המהווה תעודת זהות עסקית ומשפיעה על התנהלות העובדים, האווירה היומיומית, תפוקת העובדים ובעיקר  על הצלחת העסק והתפתחותו!

  קרא עוד
 • בקרת כניסה ובטחון
  בקרת כניסה ובטחון

  הבטחון של העסק שלכם הוא במקום הראשון, איך אתם שומרים עליו? באיזה אמצעים ומה הכי מתאים לסוג העסק שלכם? איך בקרת הכניסה יכולה להשפיע על דיווחי נוכחות מדויקים ומהימנים יותר? כל זאת ועוד בתחום בטחון ובקרה תוכלו למצוא באקדמיה שלנו, טיפים לניהול נכון ומידע אודות כל הפיתוחים והמוצרים החדשים ביותר שישדרגו ויעניקו לכם שקט נפשי.

  קרא עוד
 • פסקי דין ודיני עבודה
  פסקי דין ודיני עבודה

  בהעסקת עובדים ישנה אחריות גדולה על כתפי המעסיק, לעבוד על פי חוק ולתת לעובדים את כלל הזכויות המגיעות להם- זאת חובה וזכות!
  האקדמיה מנגישה לכם את דיני העבודה הנפוצים ביותר מתוך ניסיון של אלפי לקוחותינו. בדרך שתתן לכם מקסימום מידע לכמה שפחות טעויות ותהיות.
  בנוסף, אספנו עבורכם פסקי דין בתחום ניהול המשאב האנושי שיוכלו להחכים ולתת לכם ידע רב בנושאים הנוגעים להתנהלות היומיומית בעסק.

  קרא עוד

האקדמיה למשאבי אנוש בית > אקדמיה

דילוג לתוכן